13.03.2020

Туніс - який він є?

 Туніс - який він є?

🏝Туніс – країна з багатющою історією, смачнючою національною кухнею, чистим морем, м''''яким середземноморським кліматом, безліччю курортів європейського рівня, сучасними, потопаючими в зелені готелями, привітністю та гостинністю.

Чому ж «Африка по-французьки»? Зануримося трохи в історію. Починаючи з 1883 і до 1956 року країна була французькою колонією, що сильно відбилося на місцевих традиціях, культурі і, звісно ж, кухні - ви лишень спробуйте французькі багети та круасани в готелі;)

Саме через вплив Франції Туніс є більш світською, або ж «більш європейською» країною, навідміну від інших арабських держав. Абсолютна більшість жителів цієї країни прекрасно володіють французькою.

🏝Курорти, можна виділити п''''ять основних - це Хамаммет, острів Джерба, Сусс, Монастір та Махдія.🏝

❗️❗️❗️Переваги, чому потрібно поїхати в Туніс:
Таласотерапія – те, заради чого варто їхати
Таласотерапія тут не просто найвищого рівня, а краща в світі. Сюди приїжджають не тільки з метою лікування, а за профілактикою, що по-особливому цінно. Звичайно, за цими ж послугами можна летіти до Південно-Західної Азії, або в Європу, тим не менш попередимо, що у Тунісі якість послуг дуже висока, а ціни, навпаки, найнижчі в світі.
Екскурсії є і вони дуже цікаві
Кажуть, що якщо відвідати головну пустелю світу – Сахару, – життя більше ніколи не буде таким, як раніше. Відпочиваючи на курортах Тунісу, у кожного гостя країни є можливість відправитись у дводенний тур до пустелі. Ще одна цікава пам’ятка – Карфаген. Мовчазна величність цієї неймовірної споруди захоплює дух, а кількість фото, які можна зробити на фоні, переліковується в сотнях.
Місцеві пляжі – туристичний Едем
Ви навіть думати перестанете про пляжі «Баунті», коли завітаєте на туніські. Море чисте і прозоре, протягом всього туристичного сезону абсолютно комфортне для купання, тепле. А кришталево білий, м’який, немов пудра пісочок, справить неабияке враження. Ми вже мовчимо про те, якими ефектними вийдуть світлини у соціальних мережах.

☀️🌤Клімат Тунісу - субтропічний середземноморський на півночі і вздовж узбережжя, на півдні й у внутрішніх районах - тропічний пустельний. Влітку з пустелі Сахари можуть дути сухі вітри, що несуть сильну спеку. Сезону затяжних проливних дощів немає.

🌊☀️Середні температури січня +10 ° C на півночі і +21 ° C на півдні, липня +26 ° C на півночі і +33 ° C на півдні. Опадів за рік випадає від 100 мм на півдні до 1500 мм в гірських районах, деякі пустельні області взагалі не отримують опадів протягом багатьох років поспіль. У пустельних районах вночі нерідкі заморозки навіть навесні і восени, хоча вдень температура в цей період може досягати + 25 ... + 27 ° C. Літня спека на узбережжі пом''''якшується морським бризом, тому суб''''єктивно здається дещо прохолодніше, ніж є насправді.